KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10583697
nr 1058 3697
Akvarell
Oidentifierad konstnär, Signerad "Gammalkil 92", Landskap, 17x23
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 september 2016
kl 18:29:55
26/9 15:27:11